TOP

Czy padnie dziś rekord Polski?

Już za godzinę zaczyna się webinar amerykańskiej gwiazdy marketingu online  Joela Theriena,

prawdopodobnie padnie dzisiaj rekord Polski jeśli chodzi o liczbę osób uczestniczących w webinarze online. Szacowana liczba użytkowników to 1000!  O godzinie 18.00 było już ponad 100 osób, o 19.00 przeszło 200 osób czekało na webinar. W tej chwili jest 470 osób a do webinaru pozostała godzina. Praktycznie z minuty na minute dochodzi kilka osób, oj będzie się działo dzisiaj.

Zapraszam na webinar

Komentarze3. Dodaj komentarz

  1. Cześć,

    Właśnie oglądałem webinar, ale zaczęło coś przy tym filmie przycinać i ostatecznie musiałem wyłączyć. Narzędzie właśnie testuję i zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało.

    Pozdrawiam

  2. Paweł Mąka

    Jak Ci się podobało? Ja przyznam że był naprawdę dobry, same zasady 7-cyfrowego biznesu po części znałem ale przedstawione w ten sposób dały dużo do myślenia i od poniedziałku wprowadzam je wszystkie w życie.

  3. No tak, wiedza nie wprowadzana w życie jest bezużyteczna. Tak jak już pisałem u Ciebie w nowszym poście było naprawdę wiele użytecznych informacji. Mimo tylu godzin spędzonych na webinarze dotrwałem prawie do samego końca, żeby później jeszcze powrócić na pytania ;)

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>