Rewolucyjny internetowy kantor -sprzedaj i kup. InteligentnyBiznes.PL - e-biznes dla każdego. Internetowy biznes- czy warto? » Zarabianie w sieci
Rewolucyjny internetowy kantor -sprzedaj i kup. InteligentnyBiznes.PL - e-biznes dla każdego.
TOP

Internetowy biznes- czy warto?

W ogólnie pojętym e-biznesie zakochałem się prawie 2 lata temu, jednak początkowa działalność skupiona w okół programów partnerskich czy też reklam nie dawała mi zbyt dużych możliwości na nawiązywanie relacji z ludźmi, praca opierała się raczej na tworzeniu mini stron czy też blogów informacyjnych / tematycznych. Dopiero od momentu zainteresowania się biznesem mlm relację z innymi użytkownikami stały się praktycznie codziennością, wtedy zauważyłem że wiele osób jak na razie nie dostrzega potęgi jaką niesie ze sobą internet.

Na początek trochę liczb, 1,97 miliarda – liczba internautów na świecie (dane na czerwiec 2010)jest to 14% – procentowy przyrost w porównaniu z tym samem okresem rok wcześniej(źródło: royal.pingdom.com).

Według badań Gfk Net Index przeciętny Polak jest w internecie przede wszystkim regularny, ok 82% korzystających z internetu robi to kilkanaście razy w tygodniu! Tylko 8% mniej niż raz w tygodniu.Po drugie, polski internauta jest stosunkowo młody. 57% badanych przez Gfk to osoby z przedziału wiekowego 15-45 lat. A co za tym idzie każde kolejne pokolenia będą tylko coraz bardziej „mobilne”.

Powstała już nawet nazwa: Generacja Y cechują ją chęć rozwoju, pewność siebie, obycie z nowinkami technicznymi, myślą perspektywistycznie, chcą otwierać własne biznesy.

Rozwój internetu oraz jego ingerencja w nasze życie jest nieunikniona, prawdziwy boom internetowy w Polsce jest przewidywany na 2013 rok. Podczas gdy w 2009 roku liczba użytkowników w internetu wynosiła 58,8%, w roku 2013 przewidywana liczba wzrośnie do 80%

Podsumowując rynek internetowy będzie się cały czas rozwijał dlatego uważam że warto jest zająć się internetowym biznesem jak najszybciej i być na fali wraz z jego rozwojem.

Prawie każdy z najlepszych marketerów w Polsce mówi że w e-biznesie najważniejsza jest konsekwencja, dążenie do celu. Wszystkie działania podejmowane przez nas teraz mogą się przekładać na zyski w przyszłości. Każdy użytkownik internetu [a będzie ich z dnia na dzień coraz więcej] będzie szukał w sieci: informacji, rozrywki, zajęcia, społeczności, dodatkowych źródeł dochodu, miejsc do zakupów.

Tylko od nas zależy czy znajdziemy się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, należy jednak pamiętać że stabilny i duży biznes nie buduje się z dnia na dzień. Zarabianie w sieci wymaga konsekwencji i ogromu pracy.

Imię:


Adres email:

 

 

Komentarze2. Dodaj komentarz

  1. Magda

    Na pewno warto jednak nie tak łatwo jest ruszyć z pomysłem, wykonaniem i co najważniejsze konsekwencją w swoim działaniu.

    Pozdrawiam

  2. admin

    Zgadzam się z tym że konsekwencja jest najważniejsza, czasem potrzeba czasu na to aby się przebić. Sam miałem kiedyś sytuację że prowadziłem swój pierwszy blog który po kilku miesiącach porzuciłem [przestałem pisać], następnie po roku doszedłem do wniosku że przy jednym projekcie, przy małej edycji mógłby mi fajnie służyć. Okazało się że blog który zawsze był poza Top100 na popularną frazę został w ciągu tego roku podlinkowany z kilku miejsc, kilka artykułów z artelisa zostało przekopiowanych, a co za tym idzie po napisaniu 3 wartościowych wpisów i podlinkowaniu ich z precli bez problemu wszedłem do Top10. Konsekwencja to klucz do sukcesu w E-biznesie

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>