TOP

Marketingowa Bomba w Polsce

Już w czwartek będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Joel Therien mega gwiazda marketingu internetowego w USA poprowadzi specjalnie dla nas darmowy webinar online. Podczas spotkania Joel opowie jak zbudować 7-cyfrowy biznes w internecie.

Kolejnymi zagadnieniami które będą poruszane są autoresponder, video konferencje. Joel opowie też o tym jak zwykli ludzie mogą wpadać na genialne pomysły i zamieniać je w milionowe biznesy. Czy warto być na szkoleniu? Jeśli ktoś poważnie myśli o e-biznesie myślę że warto.
Wsparciem dla Joela będzie Jacek Dudzic, czyli podwójna moc USA & PL w jednym miejscu, w jednym czasie. Wiem od Jacka że webinar pomieści 800 osób dlatego warto zająć miejsce odpowiednio szybciej, ponieważ może być ciężko z dostaniem się na webinar. W trakcie spotkania nastąpi też oficjalne otwarcie firmy GVO w Polsce.

1 komentarz. Dodaj komentarz

  1. Szkoda, że nie wiedziałem, chętnie bym posłuchał.

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>