dystrbutor Camtasia studio w Polsce -AnySoft.pl Super szybkie serwery dedykowane - dla Twojej firmy. Usługi dla domu telepolska - Twój operator. Oficjalny start programu Host Then Profit » Zarabianie w sieci
dystrbutor Camtasia studio w Polsce -AnySoft.pl Super szybkie serwery dedykowane - dla Twojej firmy. Usługi dla domu telepolska - Twój operator.
TOP

Oficjalny start programu Host Then Profit

Stali czytelnicy mojego bloga mogli zauważyć dwa dni temu pojawienie się baneru GVO Host Then Profit na moim blogu, jest to pierwszy baner który umieściłem i jest to pierwsza firma którą będę oficjalnie promował na blogu zarabianie w sieci.

W kilku słowach o tym czym jest pakiet Host Then Profit [na końcu będzie jeszcze video prezentacja]. Otóż pakiet ten jest oferowany przez amerykańską firmę GVO i ma na celu wsparcie ogólnie pojętego marketingu internetowego. Jest to dobra opcja dla osób początkujących i średnio zaawansowanych [dla osób zaawansowanych jest wyższy pakiet z większymi możliwościami].

W pakiecie znajdziemy między innymi:

1. Hosting dla 4 domen
2. Autoresponder 5list mailingowych do 500 osób
3. Pokój konferencyjny 5 osób
4. Video hosting
5. Blogger Builder – łatwe tworzenie blogów
6. Zaawansowany system do stron przechwytujących
7. Akademia GVO -szkolenia najlepszych amerykańskich i polskich marketerów.
8. Potężny plan marketingowy

Całość pakietu to 9,97$ miesięcznie, czyli nie całe 30zł. Samemu planowi marketingowemu poświęcę osobny wpis, jednak tutaj warto dodać że wystarczy polecić 2 osoby żeby pakiet mieć za darmo.

Dlaczego mnie zainteresował pakiet Host Then Profit? Firma oficjalnie wchodzi na rynek w Polsce za 2 dni, i do celowo planuje przejąć 3% użytkowników czyli ok 450,000 ludzi, w tej chwili w Polsce w GVO jest trochę ponad 500 osób. Nie trudno jest domyślić się że kto będzie na starcie ma ogromne możliwości ponieważ matryca [także poświęcę jej wpis] rozwija się automatycznie czyli struktura zapełnia się liniowo a co za tym idzie jeśli teraz będziemy w miarę wysoko, nowi użytkownicy trafiają pod nas co oczywiście przekłada się na zarobki. Tak więc polecam wejść do GVO osobom które nie raz pluły sobie w brodę że zrobiły coś za późno lub się za wachały. Ja gdy otrzymałem pierwszą propozycję GVO nie miałem czasu jej przejrzeć, gdybym wtedy wszedł na pierwsze pozycje w tej chwili już bym zarabiał kilkadziesiąt dolarów miesięcznie.

Moja pierwsze wrażenia po zapisie do GVO:

Jeszcze wspomnę o samym zapisie. Skonsultowałem się z Jackiem Dudzicem żeby znaleźć się strukturze mocnej i dobrze rozwijającej się. W ten sposób mam nad sobą wsparcie dwóch bardzo mocnych marketerów z Polski następnie na wyższych poziomach potężnych marketerów z ameryki Tissa Godavitarne, Brian Bear którzy zapisują po 50-100 osób tygodniowo co jest ważne ponieważ matryca jest wymuszona więc gdy oni zapełnią linie pod sobą, system automatycznie będzie zapełniał kolejne linie czyli można dostać osoby z ameryki. Po samym zapisie dosyć spory szok, na starcie kontakt skype do najlepszych w Polsce, zamknięte forum z wiedzą, kilka szkoleń online. Co do produktów na razie tylko opinie że są bardzo dobre [przede wszystkim potężny hosting], na własnej skórze sprawdzę jej w ciągu kilku tygodni.

Możliwości rozwoju:

Ogromne, samo wsparcie najlepszych na świecie wyceniam jako bezwartościowe [do tej pory kupowałem szkolenia za 50-100zł miesięcznie, a teraz mogę się od nich uczyć za darmo]. Co do możliwości zarabiania, firma GVO istnieje od 12 lat więc jest stabilna, w tej chwili wchodzi do Polski więc gdy 500,1000,2000 osób rozpocznie aktywną promocję można spodziewać się efektów.

Warto na koniec dodać że program partnerski Host Then Profit jest wartością dodaną do bardzo fajnego pakietu który i tak był potrzebny w Polsce.

 

Premiera GVO

Warto sprawdzić już dziś możliwości systemu Host Then Profit.

Komentarze14. Dodaj komentarz

 1. Koszta nie sa duże, a jak ze skutecznością mailingów itd ?

 2. Paweł Mąka

  Skuteczność bardzo duża, założyciel firmy działa już kilkanaście lat w marketingu internetowym i przez 12 lat prowadzi GVO więc wie jaką moc ma dobry mailing. Jeszcze dorzucę specyfikację hostingu. Na hostingu wykupionym od GVO w opcji za 9.97 mamy do dyspozycji:
  - 70 GB przestrzeni dyskowej do wykorzystania przez 4 domeny
  - 200GB transferu do zużycia miesięcznie do wykorzystania przez 4 domeny. Muszę przyznać że nawet najtańszy w Polsce netmark wysiada.

 3. 100 gb – pojemność + brak limitu transferu = 16,50 miesięcznie na nazwie, dodatkowo home też ma podobne opcje. Myślę że nie jest to atrakcyjny serwer + kwestia szybkości up/dw na serwerze i awaryjność warto sprawdzić.

  Dodaj opcje 1and1 + ovh gdzie GVO wypada blado + Serwer jest niezależny więc możesz mieć milion domen i na nich działać na nielimitowanym transferze i przestrzeni od 100 gb w zwyż

  • 1na1 to jest najgorszy badziew z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia…

 4. Paweł Mąka

  Przyznam się bez bicia że sprawdziłem tylko pierwszą twoją opcję czyli nazwę i widze że nie do końca doczytałeś maczek pod pakietami :) * Rozliczenie dokonywane jest w ujęciu rocznym z góry. Do cen należy doliczyć 23% VAT.
  ** Promocyjne ceny usługi dotyczą pierwszego półrocznego okresu abonamentowego i rozliczane są z góry w 6-miesięcznym ujęciu. Do cen należy doliczyć 23% VAT.

  Tak więc druga opcja w ogóle nie jest ważna bo działa tylko pół roku a przeliczmy pierwszą opcję. 25zł +23% wat to daje ok 31,5 x 12 miesięcy = 378zł i to jest cena za sam hosting a GVO daje pakiet usług + plan marketingowy którym łatwo możesz sfinansować sobie cenę pakietu.

 5. homoklikus – testowałem serwer i nie ma żadnego problemu + jest dobrej jakości, kwestie prawne mają wiele do życzenia i podobny „wyzysk” z powodu problemów z umową.

  Paweł są to giganci więc koszt jest większy bo wchodzi w to 24/7 pomoc techniczna itd wszystko jest na najwyższym poziomie. Przy dużych serwisach transfer jest cholernie ważny, nie widzę sensu dokupowania transferu kiedy ma się jakiś wielki portal. Oczywiście vat + roczne rozliczenia są dosyć ciężkie dla ludzi którzy tylko bawią się hostingiem ale do tego są alternatywy jak ovh i 1and1. Pamiętać warto też o Home. Osobiście do blogów i małych serwisów nie skreślałbym 1and1 sugerujac się jedynie plotkami w sprawach prawnych.

  • Ja też testowałem 1na1, total masakra. Problemy z zarządzaniem bazami danych,brak wilicard dla serwerów wirtualnych. Ubogi, nie intuicyjny panel.
   Do tego dochodzą kwestie umowy.
   Nie polecam…
   http://www.webhostingtalk.pl/topic/25435-opinie-o-11/

   • Paweł Mąka

    Czekam na wpis i podbijam stawkę hehe :)

    • Nie pali się, jutro mam light-owy dzień w pracy to coś naskrobie.
     Widzę że już jesteś Paweł nie Admin :P

     • Paweł Mąka

      Ok. Tak nigdy nie zwracałem na to uwagi ale uwagę zwrócił mi Jarek Łojko i stwierdziłem że warto. Dodatkiem jest to że na frazę Paweł Mąka nie jestem pierwszy w google ponieważ mam imiennika dosyć znanego fotografa i ciężko go przebić, dodatkowo walcze z kontami na goldenline i facebooku imienników. Myślę że ten zabieg może mi pomóc ale zobaczymy. Ciekawostką jest fakt że to fraza wyszukiwana 400razy w miesiącu hehe :)

 6. Paweł Mąka

  Brand nie obraź się ale nie zrozumiałem większej części komentarza. Nie będę się sprzeczał kto tutaj jest gigantem, jednak mówisz że transfer jest ważny przy dużych serwisach- zgadzam się. Pakiet HTP za 9,97$ jest dla początkujących i średniozaawansowanych, dla gigantów można jednym kliknięciem zwiększyć pakiet do titanum. A co do pomocy technicznej to z nimi rozmawiałem o 10 rano [ u nich 2-3 w nocy] więc także 24/7 czyli standard. Z 1and1 na forach się śmieją szczerze mówiąc. Ogólnie rzecz mówiąc napisałem Ci dla twojej wiadomości specyfikację hostingu, dodaj proszę hosting+autoresponder+pokój konferencyjny+hosting video+ easy video producer+szkolenia najlepszych na świecie i w Polsce i znajdź mi taki pakiet za 30zł na 100% skorzystam z twojego ref linka.

 7. Cześć Paweł :)
  Powiem tylko tyle: ktoś (tym bardziej ten, kto ceni sobie genialną w swojej prostocie idee MLM), kto nie dostrzega możliwości technicznych i potencjału finansowego GVO jest zwyczajnym ignorantem :)
  Paweł, również gratuluję bloga i cieszę się, że razem (choć osobno) uczestniczymy w tym mega-przedsięwzięciu.
  Pozdrawiam
  Marek :)

 8. Paweł Mąka

  Dużo osób się przekona po fakcie :) Marku jest prawie 23:00 a ja uczetniczę w szkoleniu akademi GVO w Angli. Uczę się w tej chwili od osoby pokroju Jacka Dudzica za darmo, to jest genialne.

  • U mnie niestety na bakier z biegłym angielskim:/ tyle wiedzy umyka przez głupotę w młodości, a teraz trzeba nadrabiać. Dobrze, że mamy akademię na własnym podwórku. Pełny szacun dla Jacka :)

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>