TOP

Pozycja w wyszukiwarkach- integracja z youtube

Nie od dziś wiadomo że google jest sporym zasilaniem dla większości E-biznesów, każdy kto traktuje zarabianie w sieci poważnie, musi liczyć się z tym że należy walczyć o swoją pozycję w tej bezkonkurencyjnie najpopularniejszej wyszukiwarce.

Dużo osób twierdzi nawet że jeśli „Nie ma Cię w google, to nie ma Cię wcale” ja może nie do końca się z tym zgadzam ale jest w tym wiele racji. Jednak przejdę już do rzeczy,  mianowicie całkiem przypadkiem odkryłem ciekawy sposób na poprawę pozycji w google. Uprzedzam że nie jest to testowane wielokrotnie a zaledwie dwa razy ale w obu przypadkach uzyskałem ten sam efekt.

Zauważyłem że jeżeli połączymy swoje konto na youtube ze swoim blogiem ten w ciągu kilku dni uzyska wyższe wyniki w wyszukiwarce. Jak to jest możliwe?

Otóż jakiś czas temu serwis youtube został wykupiony przez google od tamtej pory uzupełniają się nawzajem dlatego też często na pierwszej stronie wyszukiwań znajdują się filmiki z youtube.

Jak połączyć youtube z blogiem?

Powiem po raz kolejny że ten sposób zadziałał u mnie, nie jest to testowane przez szerszą publikę. Aby zintegrować swój blog z serwisem youtube należy:

1. Nazwać swój kanał tak samo jak tytuł bloga

2. Oznaczyć go tymi samymi tagami

3. Linkować w swoich opisach tylko do bloga

4. Oczywiście witrynę wpisać swój blog

Jest to naprawdę proste a może dać całkiem fajny efekt, aby nie być gołosłownym pokaże jak zadziałało u mnie.

Pozycja w google

Może dla niektórych poprawa pozycji o 4 miejsca to nie dużo ale dla mnie jeśli chodzi o top 10 przy dosyć trudnej frazie jest to dobry wynik.

Mam nadzieje że opisany przeze mnie sposób zadziała na wasze blogi podobnie.

Komentarze2. Dodaj komentarz

  1. Ciekawa technika, nie słyszałem o tym sposobie. Muszę wypróbować.

  2. admin

    Jak google ustala pozycje zawsze będzie po części tajemnicą dlatego warto próbować nowych technik.

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>