Darowizna - jaki podatek? Test outsourcingu na allegro » Zarabianie w sieci
Darowizna - jaki podatek?
TOP

Test outsourcingu na allegro

Outsourcing definicja- nazwa outsourcing jest skrótem od nazwy outside-resource-using i oznacza w dużym uproszczeniu- korzystanie z zasobów zewnętrznych. Początkowo outsourcing działał głównie w firmach typowo produkcyjnych, najczęściej motoryzacyjnych. Na przestrzeni kilkunastu lat ewoluował on jednak w strategie stosowane w większości dużych firm a polegające na zlecaniu części zadań „na zewnątrz”.

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”

Henry Ford

 

Wraz z rozwojem naszego E-biznesu do głowy przychodzą nam coraz nowsze, lepsze pomysły które jak najszybciej chcielibyśmy wprowadzić w życie. Oczywiście jedyną przeszkoda stojącą nam na drodze jest czas, dlatego też staramy się szukać sposobów na oddelegowanie części naszych działań po to aby móc skupić się na priorytetach lub wdrążaniu nowych projektów.

Ponieważ internetowy biznes kwitnie także na allegro postanowiłem wziąć pod nóż trzy usługi oferowane w serwisie allegro a które mają bezpośredni związek z zarabianiem w internecie czyli: preclowanie, dodawanie do katalogów oraz mailingi. W ciągu najbliższych dwóch tygodni pokaże wyniki testów zrobionych kilka tygodni temu.

Komentarze4. Dodaj komentarz

  1. O, fajna sprawa. Ja np. chciałem zrobić outsourcing, jeśli można to tak nazwać jednego takiego programu w Internecie. Nazywa się MegaPensja. Założenia piramidy ale oparte to jest na darowiznach więc sam nie wiem jak by sąd w Polsce do tego podszedł, darowizny nie są zabronione. Żeby zrobić samemu taką stronę to by się człowiek namęczył. Trzeba by nieźle programować, dobrze to wszystko rozplanować, chociaż być może dałbym sobie radę ale jestem leniwy i wolę coś właśnie wykorzystać co już jest zrobione. Dlatego zrobiłem squeeze page do tego programu, jest np. na stronie http://pieniazki.odwiedz-nas.pl, ale cienko to musi wyglądać no i nie mam pojęcia jak to skutecznie rozreklamować tak więc do tej pory nic nie mam z tego programu. Wsadziłem ten squeeze także na stronę http://alkochole.pl (ruch był, bo wiele osób się mylli i wpisuje nieortograficznie wyrazy), ale z 4-tego miejsca w Googlach zleciałem na 400-setne i nawet tak za bardzo nie wiem dlaczego. A idea outsourcingu jeśli chodzi o to co pisałeś jest dobra, już kiedyś czytałem u kogoś że zlecał z tym że chyba z miernym skutkiem, ale to na pewno trzeba trafić na kogoś o konkretnych umiejętnościach i pewnie konkretnie się ceniącego.

    Pozdrawiam.

  2. admin

    To jest piramida finansowa nie radzę Ci się w to bawić. Jeśli chodzi o testy to pojawią się na dniach.

  3. No to zobaczymy, czy w twoim wypadku stereotyp allegro się potwierdzi, czy obali

  4. admin

    Po testach mogę powiedzieć że allegro oblało test, oczywiście nie twierdzę że nie ma tam nikogo uczciwego jednak bardzo trudno o takiego sprzedawcę. P.S wszystkie twoje komentarze lądują u mnie w spamie nie wiem czemu.

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>