Wybierz Serwery dedykowane - sprawdzone usługi. Webinar na 970 osób za nami » Zarabianie w sieci
Wybierz Serwery dedykowane - sprawdzone usługi.
TOP

Webinar na 970 osób za nami

Wczoraj pisałem o tym że zastanawiam się czy padnie rekord Polski osób zgromadzonych na webinarze online i stało się! Poprzedni oficjalny rekord wynosił 800 osób, wczoraj wieczorem było nas 970 a do końca [23.50] wytrzymało 600. To było naprawdę coś! Oczywiście sam webinar mógł odbyć się wcześniej ponieważ po godzinie 22.00 można było odczuć już to że jest środek tygodnia.

O samym szkoleniu prawdopodobnie nagram video ponieważ Joel przekazał tyle cennych rad że nie sposób opisać to w krótkim wpisie. Jedno wiem na pewno że od poniedziałku 40% moich działań / mojego biznesu zostanie przebudowane.

Ciekawym faktem jest to jak Joel zaczynał, otóż wykupił hosting dedykowany a następnie proponował swój serwer firmą w swoim mieście ponieważ doskonale wiedział że 90% firm nie wykorzystuje zbyt dużo możliwości hostingu, w ten sposób zarabiał pierwsze nie małe pieniądze. Taki sam start zaproponował osobom które były na webinarze i w nagrodę poszerzył ich pakiet do hostingu dla 6 domen i 6 kampani autoresponderów. Jak sam powiedział „znajdź dwie osoby które będą u Ciebie hostować a już prowadzisz swój e-biznes za darmo, a na dodatek masz jeszcze hosting pod 4 domeny”. Samo założenie bardzo proste i przyznam że już mam jednego kolegę który chce hostować.

Najbardziej podobał mi się moment w którym Joel poprosił o to aby na czacie napisać czy mówi coś przydatnego, wtedy czat zapełnił się słowami „yes” odpowiedzi leciały tak szybko że nie było widać kto je pisze hehe :) Już jutro kolejna akademia nowoczesnego marketingu. Z każdego takiego wykładu można wyciągnąć kilka rad które totalnie zmieniają nasz pogląd na e-biznes.

 

Komentarze2. Dodaj komentarz

  1. Mimo wspomnianych wcześniej problemów technicznych (z filmem) był naprawdę ciekawy webinar. Joel mówił bardzo wyraźnie po angielsku, a gdyby ktoś nie zrozumiał to zawsze był Jacek Dudzic, który wszystko tłumaczył.

  2. Paweł Mąka

    Przyznam szczerze że spodziewałem się problemów z filmem :/ Video ważyło 200mb a do tego oglądało je grubo ponad 800 osób. Film został puszczony jeszcze raz na koniec i przy 600 osobach dało się oglądać już normalnie. Joel mówił że dostaniemy jeszcze te nagranie + jutro na akademi prawdopodobnie mają być jeszcze jakieś bonusy od Dariusza Dubika. Ale ogólnie siedziba GVO robi ogromne wrażenie

Dodaj komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>